מי אנחנו
About Us

הפקת ארועים
כנסים
בידור בקד"מ
מסיבות עובדים
ימי כיף וחוף

אמני בידור ומופעים
עדן חכם
איתי פינקי
שרון חכם
אמני בידור וסטנד אפ

מחלקת המוסיקה
DJ קובי
הרכב דרום אמריקאי
טריו ג'אז
כלייזמר צועני
עלי נבל

הכוכב הבא
קישורים
יצירת קשר
Eran Katz
Itai Pinki


חברת עופר אירועים בע"מ
הוקמה בשנות ה-90 על ידי ירון עופר, מפיק מקצועי בתחום הבידור והאירועים העסקיים וסוכן אמנים בישראל ובמדינות נוספות.

החברה פעילה בשלושה תחומים: הפקת אירועים וכנסים עסקיים , אספקת תוכן אמנותי ובידורי לאירועים וכן ייצוג, שווק וניהול אמני בידור. אנו משווקים מופעים של אמני סטנד אפ ,מנטליסטים ואמנים נוספים שהמכנה המשותף ביניהם הוא הייחודיות , הבידול והאיכות.

בשנים האחרונות התמחתה והתמקצעה חברת עופר אירועים בע"מ בתחום רענן ומרתק- הפקת מופעים מיוחדים המיועדים לתערוכות בינלאומיות כשתפקיד האמן הוא להטמיע מסר או רעיון באמצעות מופעים קצרים ומיוחדים שתפקידם למגנט את קהל המבקרים אל הביתן או איזור התצוגה ולהציג בפניהם קטע בידורי מרתק שמשלב את הרעיון או המוצר שהחברה מבקשת לקדם. תחום נוסף בו מתמחה משרדו של ירון עופר הוא אירועים עסקיים "תפורים" tailor made events . אלה הם אירועים עסקיים מיוחדים ולא סטנדרטיים הנתפרים סביב הגדרות מאד מדויקות מבחינת המסר , התקציב ומטרות ספציפיות נוספות . בין לקוחות החברה ניתן למצוא חברות ישראליות ובינלאומיות , שגרירויות ומשרדי ממשלה ואנשי עסקים בינלאומיים.


ירון עופר
מפיק מקצועי בעל ניסיון עשיר בטווח רחב של נושאים בתחום הפקת אירועים עסקיים והבידור.

במהלך השנים הפיק ירון מאות אירועים עסקיים והתמחה בכל תתי התחומים בענף : הפקת מופעים כנסים ותערוכות , שווק אמני בידור רבים, תוכן אמנותי ובידורי לאירועים לכנסים ואירועים עסקיים בישראל ובחו"ל , ניהול ושווק הרכבי נגנים מגוונים פיקוח טכני להקמות מורכבות ,סאונד ותאורה, ניהול חברת קייטרינג ניהול אישי ובנייה של אמן הבידור על העל חושי ליאור סושרד מתחילת דרכו בארץ, באירופה ובארצות הברית.

ירון עופר: "הדברים החשובים באמת בתחום הפקת האירועים בעיניי הם: חדשנות: יש צורך תמידי בהבאת רעיונות חדשים ליצירת הפתעה ולמניעת שיעמום מדברים מוכרים. התאמה: חובה למקסם את ההתאמה בין תכני הארוע וסגנונו לאופי הקהל והארוע. רמה טכנית גבוהה: סאונד, תאורה נכונה ומקצועית, גיבוי מלא לכל אלה בקיאות וטיפול בפרטים הקטנים: מפיק טוב חייב להכיר את פרטי הפרטים בארוע, לא להקל ראש ב"דברים הקטנים." ניהול הארוע: למרות שהכנות טובות ומקצועיות לארוע מבטיחות רמת הפקה גבוהה, חשוב שהמפיק ועוזריו יוודאו שהכל דופק כמו שעון ושהלקוח יהיה רגוע לחלוטין בידיעה שיש מי שמנהל את הארוע על הצד הטוב ביותר. "

בתחום ניהול אישי לאמנים מאמין ירון רק בשיטת "אחד על אחד". כלומר ניהול צמוד יום יומי ואישי לאמן . "ניהול ושווק איכותי ואמיתי לאמן בידור הוא תמיד ריצה למרחקים ארוכים. דברים לא קורים בבת אחת אך שילוב של כישרון אמיתי עם ניהול ושווק נכון יצליח תמיד."

054-8805555info@ofereruim.co.il

האתר נבנה ע"י אינדיגו עיצוב ואתרים